Rostlinné extrakty

ArtroCentrum 800 111 360
Napište nám info@artrocentrum.cz

VÝHODNÉ BALÍČKY SE SLEVOU

Koupit

Rostlinné extrakty jsou látky, které se získávají extrakcí různých částí rostlin, jako jsou nať, květ, plod, list, oddenek nebo kořen, v alkoholu nebo jiném extrakčním činidle. Výsledný extrakt se standardizuje na přesný obsah účinných látek a lze jej užívat např. jako součást přírodních doplňků stravy v tobolkách nebo využít jejich vlastnosti v recepturách masážních krémů a gelů.

AescinAescin  je standardizovaný extrakt z kaštanů, semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum). Jírovec podporuje krevní oběh a mikrocirkulaci krve v končetinách, působí v organismu jako antioxidant a přispívá k udržení správné funkce kloubů. Aescin je jednou z fytosložek obsažených v jedinečném doplňku stravy kombinujícím enzymy s rostlinnými extrakty Profi FYTO+ENZYM®.

boswellia serrataBoswellia serrata je extrakt z kadidlovníku pilovitého. Pryskyřice kadidlovníku pilovitého a její extrakt s obsahem boswellových kyselin byly již odedávna používány v tradičním léčitelství, protože přispívají ke správné funkci, dobrému stavu a pružnosti kloubů. Podporuje také činnost srdce, dýchací a trávicí systém. Extrakt boswellia serrata obsahují také doplňky stravy ProfiChondro OMEGA®, ProfiChondro RUTIN+C®, ProfiChondro EFEKT® a Profi FYTO+ENZYM®.

CurcuminCurcumin se získává extrakcí z oddenku kurkumovníku (Curcuma longa) známého jako koření a barvivo kurkuma. Kurkumovník přispívá ke správné funkci jater, produkci trávicích šťáv a usnadnění trávení. Přispívá také ke správné funkci kloubů. Curcumin je jednou z fytosložek obsažených v jedinečném doplňku stravy kombinujícím enzymy s rostlinnými extrakty Profi FYTO+ENZYM®. V přípravku ProfiChondro RUTIN+C® je použitý v kombinaci s extraktem boswellia serrata. Oba tyto extrakty mají výjimečné účinky na udržení zdravých a pružných kloubů.

peprPiperin se získává extrakcí z plodu černého pepře (Piper nigrum) a přidává se k extraktu curcuminu, protože významně zlepšuje jeho vstřebávání a využití v těle.

Piperin je obsažen spolu s curcuminem v doplňku stravy ProfiChondro OMEGA®.

shutterstock_142651798Rutin je významný rostlinný bioflavonoidní glykosid, jehož známým zdrojem je pohanka obecná a nachází se i v ovoci a zelenině, červeném víně a čaji.

Rutin je obsažen v doplňcích stravy ProfiChondro RUTIN+C® a Profi FYTO+ENZYM®.

SalicinSalicin tvoří aktivní složku kůry vrby bílé (Salix alba) a je velmi podobný kyselině acetylsalicylové, známé jako aspirin, která byla právě z kůry této vrby poprvé získána. Vrba bílá přispívá ke správné funkci svalů a kloubů a podporuje relaxaci a celkovou psychickou a fyzickou pohodu. Salicin je jednou z fytosložek obsažených v jedinečném doplňku stravy kombinujícím enzymy s rostlinnými extrakty Profi FYTO+ENZYM®.

750x500chondro_omega_pruhledne_v1

img5637c2360a8d8ProfiFyto+EnzymProfiChondro KOLAGEN+HA

Bulletin

Bulletin ke stažení ZDARMA Pravidelně pro Vás vydáváme populární bulletin

Všechna vydání zde