Ostatní

ArtroCentrum 800 111 360
Napište nám info@artrocentrum.cz

VÝHODNÉ BALÍČKY SE SLEVOU

Koupit

Dobrý den. Jsem velmi nešťastná a prosím o radu. Je mi 56 let a před dvěma lety, po změně zaměstnání, se mi rozbouřila arthrosa v malých kloubech u nohou. Vytvořil se mi halix a kladívkový prst , na jedné noze už bolívají i zánártní kůstky. Asi 5 let beru produkty jako chondroprotektiva a protože zabraly na kloubky u prstů na rukou, myslela jsem si, že budou zabírat i na nohy. Ortoped mi řekl, že se s tím nedá nic dělat, napsal mi UZ. Používám korektory na kladívkové prsty. Nyní jsem po operaci menisku v koleni, kde mi našli arthrosu II.-III. stupně a současně chodím na UZ s pravým ramenem, kde se mi už objevila taky. Mám fyzicky náročnou práci. Denně cvičím doma na posílení svalů, nosím zdravotní obuv. Jezdím na kole nebo ortopedu. Užívám doplňky stravy na posílení kloubů. Nechci se vzdát aktivního života, ale ta neustálá bolest mě ničí.

Při nálezu deformity nohy typu Hallux valgus + klad. prst bych, pokud odpovídá klinický nález a RTG, volil operační řešení. Můj názor je ale nutno konzultovat s ortopedem, který Vás viděl a sám také operuje. Jinak arthrotické změny na kloubech při věku nad 50 let jsou časté a nálezy od ortopeda po ASK nelze přesně 1:1 korelovat.

Mám arthrosu 3. až 4. stupně. Je vhodné brát Profi Chondro? Operace je nevhodná.

Pokud se jedná o arthrosu 3-4. st., musíte mít denní bolesti, a to i v klidu a v noci a dále téměř nemůžete vyjít bez opory FH. Pokud tomu tak není, jsou rozhodně chondroprotektiva vhodná a denní cvičení hlavně kolo a rotoped. Opakuji jako již jiným pacientům: neléčí se RTG, ale léčí se pacient. Opravdu pokud můžete, rád bych viděl Váš Rtg.

Dobrý den. Potřebuji vědět, jestli přípravek ProfiChondro Original může užívat i člověk, který permanentně musí užívat Varfarin. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano, přípravek lze užívat zároveň s warfarinem.
Bulletin

Bulletin ke stažení ZDARMA Pravidelně pro Vás vydáváme populární bulletin

Všechna vydání zde