Novinky

ArtroCentrum 800 111 360
Napište nám info@artrocentrum.cz

VÝHODNÉ BALÍČKY SE SLEVOU

Koupit

Vážení a milí zákazníci,

dovoluji si Vás srdečně pozdravit a nabídnout Vám jako každý rok Vaše oblíbené výhodné jarní balíčky pro péči o zdravé kloubyVybrat si můžete ze 3 balíčků doplňků stravy ProfiChondro FORTEProfiChondro OMEGA a ProfiChondro ORIGINAL. Každý balíček obsahuje 3 balení produktu na 6 měsíců, kdy jedno balení je vždy se slevou 50 % a získáte tak 1 měsíc užívání s dopravou zdarma.

Přípravek ProfiChondro FORTE je mnoha lékaři považován za nejsilnější kloubní výživu v České republice, a proto je vhodný zejména při větším zatížení kloubů u aktivních lidí, sportovců nebo lidí s nadváhou. ProfiChondro OMEGA pro pružné a zdravé klouby je velmi oblíbený přípravek obohacený aktivní látkou Omega-3 s mnoha výhodami pro Váš organismus. ProfiChondro ORIGINAL má komplexní vyvážené složení pro péči o klouby, chrupavky a páteř a navíc je obohacen o rutin a vitamin C.

Na našem e-shopu jsme pro Vás připravili i řadu dalších výhodných balíčků v originálních kombinacích pro podporu Vašeho zdraví a odolnosti organismu, vždy s jedním balením s 50% slevou. Zároveň bychom Vás rádi upozornili na novinku Profi Imuno+Enzym, unikátní přípravek s kombinací přírodních extraktů a oblíbených enzymů pro zesílenou podporu odolnosti a celkové kondice. Nabídku můžete využít do 30. dubna 2021.

Při osobním vyzvednutí jarních balíčků v našich kamenných prodejnách Artrocentrum navíc obdržíte ZDARMA premium Vitamin C 1000 mg (30 tbl.) nebo premium Beta karoten FORTE (30 tob.) jako dárek.
Veškeré zboží rádi doručíme přímo k Vám domů nebo si je můžete osobně vyzvednout v našich kamenných prodejnách:

ArtroCentrum, Štefánikova 28, Praha 5, T: 725 752 369
(otevřeno PO+ST+PÁ od 8 do 16:30 hodin)
ArtroCentrum, Jungmannova 3, Praha 1, T: 602 214 624
(otevřeno ÚT+ČT od 9 do 17:30 hodin)

Přeji Vám hodně zdraví a krásné jaro.

MUDr. Jiří Musil
Lékařský ředitel Pragomed, s.r.o.

5/5 - (2 votes)
Bulletin

Bulletin ke stažení ZDARMA Pravidelně pro Vás vydáváme populární bulletin

Všechna vydání zde