Novinky

ArtroCentrum 800 111 360
Napište nám info@artrocentrum.cz

VÝHODNÉ BALÍČKY SE SLEVOU

Koupit

Bolesti kloubů lidem ztrpčují život a omezují je v běžných aktivitách. Nepříjemné komplikace představují i urologické obtíže. Pro všechny nejen s těmito problémy jsou tu konzultační centra ArtroCentrum a UrogynCentrum. Tam se můžete vydat na bezplatnou konzultaci vašich zdravotních komplikací.

https://www.youtube-nocookie.com/watch?v=ukVqTCUXoF4
Podívejte se na video, online průvodce Konzultačního centra a prodejny
v Praze a odborné vysvětlení, co zde můžete získat v rámci poradenství,
na co se zeptat a co řešit s lékařem.

Bezplatnou konzultaci s ortopedem v ArtroCentru si mohou domluvit všichni, které trápí obtíže pohybového aparátu. Jedná se zejména o pacienty s artrózou kyčelních nebo kolenních kloubů, kteří trpí bolestmi kloubů, mají zvýšenou ztuhlost nebo zhoršenou hybnost.

UrogynCentru zase poradí lidem s urologickými obtížemi bezplatně urolog. Této služby mohou využít například pacientky s chronickým zánětem močového měchýře, což je dlouhodobé onemocnění, které velmi trápí mnoho žen a snižuje kvalitu jejich života. Na schůzce se mimo jiné dozvíte, jak změnit svůj režim, popřípadě jaké vhodné přípravky užívat. Odborník vám dále vysvětlí, co je příčinou vašich obtíží.

Konzultační centra a prodejny najdete na dvou místech v Praze

  • Praha 1, Jungmannova 3: otevřeno Út, Čt od 9:00 do 17:30 hodin
  • tel. 602 214 624
  • Praha 5, Štefánikova 28: otevřeno Po, St, Pá od 8:00 do 16:30 hodin
  • tel. 725 752 369

Můžete se také obrátit na internetovou poradnu www.artrocentrum.cz nebo www.urogyn.cz a také si tam nakoupit potřebné doplňky stravy apod. Ty jsou k dostání také ve většině ordinací ortopedů a urologů.


Tipy na doplňky stravy

Kromě poradenství se zabýváme také vývojem a prodejem specializovaných doplňků stravy, které jsou určeny na podporu pohybového ústrojí a na podporu normální funkce močových cest.
Jedním z nejoblíbenějších produktů je ProfiChondro FORTE. Je to přípravek, který mnoho ortopedů v ČR považuje za nejsilnější kloubní výživu, a proto ho doporučují svým pacientům.

Za zmínku stojí také novinka Profi Imuno+Enzym, extra silný doplněk stravy na podporu imunity, ke kterému dostanete navíc zdarma premium Vitamin D3 2000 IU jako dárek. Jde o zcela unikátní přípravek s kombinací přírodních extraktů a enzymů pro zesílenou podporu odolnosti a celkové kondice. Obsahuje například oblíbenou hlívu ústřičnou, betaglukan, kurkumin, extrakt z česneku a zinek. Ve druhé dóze je kombinace enzymů, které jsou velmi známé a oblíbené. Jedná se o papain, trypsin a bromelain v kombinaci s rutinem. Profi Imuno+Enzym je vhodný pro každého jedince na posílení a imunity a podporu organismu v případě celkové, fyzické a psychické zátěže.

4/5 - (3 votes)
Bulletin

Bulletin ke stažení ZDARMA Pravidelně pro Vás vydáváme populární bulletin

Všechna vydání zde