Jak se opět cítit skvěle ve svém těle? 

ArtroCentrum 800 111 360
Napište nám info@artrocentrum.cz

VÝHODNÉ BALÍČKY SE SLEVOU

Koupit

„Já chci zhubnout“ se snadno řekne, ale někdy špatně dodržuje.

Většina z nás nejčastěji začíná s hubnutím od pondělka, od začátku nového měsíce. Dáváme si předsevzetí na Nový rok s cílem, že zhubneme 5 kg či 10 kg atd.  Každý z nás ale nemá tak pevnou vůli a navíc je to proces zdlouhavý a komplexní.  Jakými metodami maximálně podpořit hubnutí, abychom došli úspěšně do cíle? Redukovali tak hmotnost podle našich představ, cítili se skvěle ve svém těle a zažili ten pocit, že jsme to dokázali?

  1. Pravda o Vašem o jídelníčku

Veďte si záznamy dne od rána až do večera. Uvádějte časový údaj, kdy jste si vychutnali snídani, přesnídávku, oběd a další jídla v průběhu dne. Nezapomeňte uvést i případné vynechání jídla a důvod proč. Důležitá je ale i samotná skladba potravin.  Zapisujte si, co jste za celý den vypili a v jakém množství. Za zápis do deníku stojí bezesporu i zmínka o tom, kdy Vás nejčastěji přepadají chutě, hlad, únava a další pocity vyplývající ze stravovacích návyků.

Máte pocit, že na to nenajdete čas? Věnujte si pár minut a vše zapisujte. Uvidíte, jak je psaní deníku v počátku hubnutí efektivní. Zjistíte a uvědomíte si, kde děláte chyby, které ovlivňují nejen Váš záměr zhubnout, ale i Váš životní styl.

Svěřte se do rukou odborníka – kvalifikovaného nutričního terapeuta, který Vám díky Vašim záznamům snadno poradí, jak na správné stravování.

  1. Pevná vůle a odborný dohled

Nebuďte v hubnutí sami a řekněte o svém cíli Vašim blízkým. Tím, že seznámíte okolí se svým rozhodnutím zhubnout, si zajistíte jejich nepřímý dohled a především podporu.  Zkuste si najít i parťáka, kamarádku, kamaráda a hubněte společně! Vzájemně se podpoříte.

Nebojte se navštívit specializovaná poradenská centra, kde Vám rádi poradí různí specialisté. Můžete se obrátit také na jedinečné konzultační centrum  ArtroCentrum a UrogynCentrum v Praze, kde Vám poradí lékaři i odborníci na nadváhu a obezitu. Konzultace jsou individuální a zcela zdarma. Stačí si telefonicky domluvit osobní setkání dle Vašich možností.

  1. Dosažené úspěchy aneb kontrola hmotnosti a měření

Věnujte se pravidelně kontrole dosažených výsledků. Nedoporučujeme každý den, ale jedenkrát týdně se zvažte a přeměřte tělesné partie. K evidenci pokroku použijte stejný blok, do kterého zapisujete denní stravování. Zapište si Vaše úspěchy, úbytky hmotnosti a zmenšení partií. Měřte obvod pasu, boků a stehen.

  1. Cíle a sportovní aktivita

Důležité je nastavení reálných cílů. Je třeba upravit výživu, správně volit vhodné druhy potravin, myslet také na technologii příprav pokrmů apod. Nezapomeňte také svůj životní styl doplnit vhodnou sportovní aktivitou s optimální intenzitou. Kombinujte aerobní činnost s posilovacím cvičením. Ideální je cvičit 3x v týdnu po dobu 30 – 60 minut.

Důležitý je bezesporu výběr vhodné fyzické aktivity s přihlédnutím k Vašemu zdravotnímu stavu. Nezvyšujte tréninkovou zátěž skokem, ale postupně.  Naslouchejte svému tělu a zařaďte alespoň 1–2x do týdne odpočinkový den. Ideální je zajít si do sauny, na masáž nebo do whirlpoolu.

Zvolte si, kam budete pravidelně docházet na cvičení. Seznámíte se se tam jistě s novými přáteli, kteří chtějí dosáhnout stejného cíle jako Vy a hubnutí bude hned veselejší.

  1. Péče o Vaše zdraví s doplňky stravy

Nezapomínejte na doplňky stravy, které jsou ideálními pomocníky při Vašem úsilí o snížení hmotnosti. Společně s racionální výživou a pravidelným pohybem přispějí k redukci tělesné hmotnosti.  Vhodná kombinace látek podpoří metabolismus a dodá Vašemu tělu energii a výkonnost. Zároveň podpoří spalování tuků a ochrání svalstvo a pohybový aparát.

Pro doplnění péče o Vaše zdraví a správnou kontrolu tělesné hmotnosti je vhodné zařadit do jídelníčku také oblíbené proteinové drinky s vyváženým složením. Nahradí 1-2 jídla denně. Nejlépe se hodí jako přesnídávka či svačina a rychle a snadno je připravíte i v průběhu uspěchaného pracovního dne.

Vyzkoušeli jsme a můžeme doporučit doplněk stravy a proteinový nápoj pro redukci hmotnosti z řady ProfiSlim24.

S doplňkem stravy ProfiSlim24 byli spokojeni účastníci průzkumu uskutečněného v loňském roce. Zúčastnilo se jej 133 respondentů, kteří jej užívali. Průměrný váhový úbytek za dobu 1-6 měsíců užívání ProfiSlim24 činil 4,2 kg a s rostoucí délkou užívání se zvyšoval. Respondenti potvrdili i výrazné zlepšení kloubních obtíží spojených s nadváhou – především zlepšení obtíží s koleny a kyčlemi. 

ProfiSlim24® – Redukce tělesné hmotnosti a podpora funkce trávicího ústrojí

ProfiSlim24® – doplněk stravy, 120 tobolek na 1 měsíc

Obsahuje osvědčený komplex přírodních látek a chrom, díky dvoufázovému dávkování působí po celých 24 hodin. Společně se správnou výživou a pravidelným pohybem přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti (zelený čaj, garcinie). Podporuje udržení normální hladiny cholesterolu (CLA, zelený čaj) a glukózy v krvi (chrom). Dále přispívá ke správné činnosti srdce a podporuje normální činnost trávicího ústrojí (zelený čaj).

ProfiSlim24® Drink, 500 g/25 porcí

Směs k přípravě lahodného drinku s příchutí vanilky, který slouží jako vyvážená náhrada 1-2 denních jídel při redukci hmotnosti. Obsahuje 43 % kvalitních bílkovin, vlákninu, minimum tuku, optimální množství sacharidů a vyvážené množství vitaminů a minerálních látek. Obohaceno o L-karnitin.

ProfiSlim24® Gel, 150 ml

Modelační a zpevňující masážní gel obsahuje vysoce aktivní přírodní složky (malinový keton frambinon a flavonoid fisetin) přispívající k modelaci postavy a zpevnění pokožky těla.  Působí proti efektu pomerančové kůry (celulitidy).

Pro maximální efekt účinku se doporučuje užívat současně všechny přípravky z řady ProfiSlim24 po dobu minimálně 2-3 měsíců, ideálně 6 měsíců.

Bulletin

Bulletin ke stažení ZDARMA Pravidelně pro Vás vydáváme populární bulletin

Všechna vydání zde