Novinky

ArtroCentrum 800 111 360
Napište nám info@artrocentrum.cz

VÝHODNÉ BALÍČKY SE SLEVOU

Koupit
darek k vanocům

Vánoce a výběr vhodného vánočního dárku umí potrápit nejednoho z nás. Navíc často slýcháme odpovědi typu: „Já nic nechci, všechno mám.” Jak si v takovém případě poradit s vhodným dárkem? Jednoduše, darujte zdraví.

Pro rodinu i naše známé

S přibývajícími roky začíná naše tělo pociťovat námahu a může se snižovat pružnost a výkonnost našich kloubů. Vidíme to sami na sobě nebo na našich rodičích, kteří už nechodí svižně jako dřív. Proč jim tedy nedarovat opětovnou radost z pohybu?

Výhodný vánoční balíček ProfiChondro FORTE

Podle mnoha ortopedů je nejsilnější kloubní výživou doplněk stravy ProfiChondro FORTE. Výjimečnost tohoto přípravku tvoří jeho poctivé složení a účinek na klouby. Proto jej také mnozí ortopedi doporučují svým pacientům. Tento přípravek byl vyvinut v ČR ve spolupráci s lékaři. Je vhodný zejména na kolenní a kyčelní klouby, stejně jako na páteř nebo ramenní kloub. Přípravek má garantované složení s potvrzením o složení z mezinárodní laboratoře. 

Díky svému extra silnému složení je ProfiChondro FORTE vhodný také pro sportovce a aktivní lidi s větším zatížením kloubů při výkonu zaměstnání nebo koníčků. Doporučuje se osobám v každém věku, pro které je péče o klouby a páteř důležitá pro udržení nebo zlepšení kvality života. Velký prospěch z užívání mají rovněž i osoby s nadváhou.

Nyní můžete zakoupit výhodný vánoční balíček ProfiChondro FORTE, který obsahuje 3 balení za výhodných podmínek, kdy třetí balení je se slevou 30 %. Navíc obdržíte ZDARMA Premium Vitamin C 1 000 mg a neplatíte ani dopravu. Výhodný vánoční balíček ProfiChondro FORTE můžete zakoupit ZDE.

4.3/5 - (3 votes)
Bulletin

Bulletin ke stažení ZDARMA Pravidelně pro Vás vydáváme populární bulletin

Všechna vydání zde