Novinky

ArtroCentrum 800 111 360
Napište nám info@artrocentrum.cz

VÝHODNÉ BALÍČKY SE SLEVOU

Koupit

Péče o klouby je pro mnoho z nás důležité téma, a proto bychom rádi uvedli, že zdraví kloubů můžeme do jisté míry ovlivnit sami, dodržováním určitých opatření.

Na prvním místě je to pravidelný a rozumný pohyb, protože má velmi dobrý vliv na pohybový aparát a může oddálit nástup kloubních obtíží. Nedostatek pohybu, nadváha a přetěžování kloubů mohou naopak vést k problémům i u mladších věkových skupin. Může dojít k poškozování kloubní chrupavky, která následovně ztrácí svoji pružnost a pevnost, což vede ke ztuhlosti a omezené hybnosti.

Dobrý stav kloubů můžeme ovlivnit také skladbou našeho jídelníčku, do kterého bychom měli zařadit potravu bohatou na kolagen a nenasycené mastné kyseliny, zejména omega-3. Kolagen zlepšuje pružnost chrupavky a působí jako tlumič nárazů při došlapu. Omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou velmi důležité pro zdraví kloubů a jak známo jsou obsaženy zejména v rybách.

Od věku 35 let bychom měli také užívat kloubní výživu. Rádi bychom Vám doporučili osvědčený doplněk stravy ProfiChondro Omega, který má výjimečné složení, protože kombinuje glukosamin sulfát s omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami a tím zajišťuje posílenou úlevu od kloubních obtíží, zlepšení hybnosti a ranní ztuhlosti. Tento přípravek je vhodný pro lidi s mírnými až středními problémy.  

Druhý přípravek ProfiChondro Forte považuje mnoho ortopedů za nejsilnější kloubní výživu na trhu v ČR. Je to dáno bohatým obsahem aktivních látek v maximálních dávkách. Tento doplněk stravy je doporučován všem osobám, které mají střední a větší kloubní obtíže pravidelného rázu. Oba přípravky ProfiChondro mají navíc garantované certifikované složení. Pro komplexní péči se přípravky ProfiChondro doporučují kombinovat s ProfiChondro Krémem, který osvěží a zrelaxuje Vaše namáhané, unavené klouby, páteř nebo svaly. Více informací na http://www.artrocentrum.cz/.

5/5 - (2 votes)
Bulletin

Bulletin ke stažení ZDARMA Pravidelně pro Vás vydáváme populární bulletin

Všechna vydání zde